نگهداری حیوونات خونگی همراه با خودمون و خونوادمون یه سری اصول و قواعد داره که باید رعایت کنین والبته که یکی از مهمترین دغدغه های ما تواین شرایط حفظ بهداشت و سلامت پت مون هست.

هممون میدونیم که بیماری های مشترک بین انسان و حیوان از همین بی دقتی ها و کم دقتی هاست که احیانا” تو مسائل بهداشتی حیوونامون داریم. پس این مورد رو حسابی جدی بگیرین.

اما چیزی که هست حیوونات رو نمیشه با همون محصولات بهداشتی و سلامتی که برای خودمون استفاده می کنیم، شست و حموم کرد و یا تمیز کرد. اختلاف PH که تو پوست انسان و حیوونات هست باعث میشه شامپوی ما به پت مون نخوره واگه این کارو بکنیم پوستش میسوزه یا دچار باکتری و انگل بشه.

ما میدونیم که پیداکردن محصولات خوب و با کیفیت و البته با قیمت مناسب همیشه کار سختیه، خیلی وقتها هم یه محصولی رو یه بار پیدا میکنی و بعد دیگه سوزن میشه تو انبار کاه. ولی ما خودمون یه خط تولید زدیم که تولید مستمر محصولات با کیفیت وعالی بهدشتی برای پت های دوست داشتنی خودمون داریم.

لیست محصولامون تو فروشگاهمون هست، از همونجاهم می تونین خیلی راحت و مطمئن خرید کنین. ما خودمون محصول رو میاریم دم در خونه بهتون تحویل میدیم.

هر سوال دیگه ای هم داشتین فقط کافیه گوشی رو بردارین و یه زنگ به ما بزنین. عاشقتونم.