ما لندویلـــــــــی ها یه عده جوون عشق همزیستی و صلح و صفا تو همه دنیا هستیم، واسه همینم دورهم جمع شدیم که هم اونایی که مث ما هستن رو دور هم جمع کنیم و هم به همه این جمع باحالا خدمات خوب و خفن بدیم.

دیگه اوضاع گل و بلبل نیاز به گفتن نداره و هممون تقریبا” تو یه وضعیتیم. اما تواین شرایط تحریم و نداریم و نمیشه و نمی خام و نمی تونم، ما از تک و تا نیوفتادیم و تونستیم یه خط تولید معرکه سوئیسی برای تولید محصولات حیوونات خونگی راه بندازیم و البته که یه جمع باصفا و مرام از اهل دلا درست کنیم. شمام دوس داشته باشین میتونین بیاین و به جمع ما ملحق بشین که جمعموم جمعتر بشه، دوستم نداشتین و فقط میخاستین جنسی که نیاز دارین و بخرین و برین که اونم اکیه، مخلص همتونم هستیم.

مایه سری خدمات دیگه هم داریم که برا هرکسی که تو این جمع هست یا میخاد باشه یا اصن نیست ولی احتیاجات مشترک باما رو داره، نیاز میشه. یه چندتاشو براتون این زیر نوشتیم؛

  • فـــروش محصــــــولات بهداشتـــــــــی مخصـــــــوص پـــــــت
  • تولیــــــد شامپـــــو با برنــــد عکـــــس و اســــم پـــت شــــما
  • لیـــست مراکـــــز دامــــــپزشکــــــــی کشـــــــور
  • لیـــست پانســـــیون های مخصـــــوص نگهــــــداری پـــت

یکی از دغدغه های همه کسایی که پت دارن پیداکردن مراکز دامپزشکی معتبر توی شهرشون هست و اینکه بدونن تو هر کلینیکی چه تخصص هایی سرویس میدن و کجا هستن و سرویس هاشون چجوریه واینا، دغدغه دوم هم که خیلیا درگیرش اینه که یه وقت خاستیم بریم مسافرت یا کلاس داشتیم یا مهمون داشتیم و اینا، جایی هست که یه چندساعت یا روز پت دوست داشتنی مون رو واسمون نگه دارم؟ بله، هست و ما اینجا میخایم پانسیون های مخصوص نگهداری پت ها رو بهتون معرفی کنیم.

کلی کارا و خدمات خوب خوب دیگه هم داریم که توراهه و کم کم میاریم واستون.

پس جایی نرین و همینجا بمونین تا از همه خبرا و خدمات باحال و خفن ما  خبر دار بشین.